Views Same field Contextual Default (1.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Multiple values
sk: Viacnásobné hodnoty

en: Override
sk: Nahradiť

en: Or
sk: Alebo

en: Entity type
sk: Typ entity

en: And
sk: A
