Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Field name
cs: Název pole

en: Multiple values
cs: Více hodnot

en: Override
cs: Překrýt

en: Or
cs: Nebo

en: Entity type
cs: Typ entity

en: And
cs: A

en: Taxonomy Term
cs: Termín taxonomie
