Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Multiple values
el: Πολλαπλές τιμές

en: Or
el: Ή

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης
