Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Multiple values
es: Múltiples valores

en: Override
es: Sobreescribir

en: Or
es: O

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: And
es: Y

en: Taxonomy Term
es: Término de taxonomía
