Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Multiple values
eu: Balio anitzak

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: And
eu: Eta
