Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Multiple values
lv: Vairākas vērtības

en: Or
lv: Vai

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: And
lv: Un
