Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Override
oc: Suplantar

en: Or
oc: Ou

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: And
oc: Et

en: Taxonomy Term
oc: Tèrme de taxonomia
