Views Same field Contextual Default (1.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Multiple values
ro: Valori multiple

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Or
ro: Sau

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: And
ro: Și
