Views Same field Contextual Default (1.0.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Field name
vi: Tên trường

en: Multiple values
vi: Nhiều giá trị

en: Override
vi: Ghi đè

en: Or
vi: Hoặc

en: And
vi: Và
