Views Secondary Row (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Field
it: Campo

en: Views
it: Viste

en: Separator
it: Separatore

en: Sortable
it: Ordinabile

en: Align
it: Allinea

en: Default order
it: Ordine predefinito

en: Column
it: Colonna

en: Default sort
it: Ordine predefinito

en: sort by @s
it: ordina per @s

en: Hide empty column
it: Nascondere colonna vuota

en: Separator for @field
it: Separatore per @field
