Views Secondary Row (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Align
az: Sıralama

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Column
az: Sütun

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: sort by @s
az: @s ilə sırala
