Views Secondary Row (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Align
ro: Aliniere

en: Default order
ro: Ordinea predefinită

en: Column
ro: Coloană

en: Default sort
ro: Sortare implicită

en: sort by @s
ro: sortare @s

en: Hide empty column
ro: Ascundeți coloana goală

en: Responsive
ro: Adaptiv

en: Separator for @field
ro: Separator pentru @field
