Views Secondary Row (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Separator
ca: Separador

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Align
ca: Alineació

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Column
ca: Columna

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: Hide empty column
ca: Amaga columnes buides

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Separator for @field
ca: Separador per @field
