Views Secondary Row (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Align
cs: Zarovnání

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: Hide empty column
cs: Skrýt prázdný sloupec

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Separator for @field
cs: Oddělovač pro @field
