Views Secondary Row (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Column
pl: Kolumna

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: sort by @s
pl: sortuj według @s

en: Hide empty column
pl: Ukryj pustą kolumnę

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Separator for @field
pl: Separator dla @field
