Views Secondary Row (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: Views
uk: Види

en: Separator
uk: Розділювач

en: Sortable
uk: Доступне для впорядкування

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Default order
uk: Базова послідовність

en: Column
uk: Колонка

en: Default sort
uk: Базове впорядкування

en: sort by @s
uk: критерій впорядкування: @s

en: Hide empty column
uk: Приховати порожній стовпчик

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Separator for @field
uk: Розділювач для поля @field
