Views Secondary Row (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Separator
fi: Erotin

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Align
fi: Tasaa

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: Column
fi: Palsta

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: sort by @s
fi: Lajittele kentän @s mukaan

en: Hide empty column
fi: Piilota tyhjä sarake

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Separator for @field
fi: Erotin kentälle @field
