Views Selective Filters (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Views
de: Ansichten

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Status message
de: Statusmeldung

en: No sorting
de: Keine Speicherung

en: Sort field
de: Sortierungsfeld

en: The operator is invalid on filter: @filter.
de: Der Operator ist für den Filter @filter ungültig.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
de: Der Wert @value ist kein Array für @operator mit dem Filter: @filter

en: Display field
de: Anzeigefeld
