Views Selective Filters (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
