Views Selective Filters (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Views
fa: نماها

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Sort field
fa: فیلد مرتب‌سازی
