Views Selective Filters (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Views
fr: Vues

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Status message
fr: Message d'état

en: Sort field
fr: Champ de tri

en: The operator is invalid on filter: @filter.
fr: L'opérateur est invalide sur le filtre : @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
fr: La valeur @value n'est pas un tableau pour @operator sur le filtre : @filter

en: Display field
fr: Afficher le champ
