Views Selective Filters (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Views
he: היבטים

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
