Views Selective Filters (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
