Views Selective Filters (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Views
lt: Vaizdai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
