Views Selective Filters (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Views
lv: Skati

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
