Views Selective Filters (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa
