Views Selective Filters (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: The operator is invalid on filter: @filter.
sv: Operanden är ogiltig på filter: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
sv: Värdet @value är inte en array för @operator på filter: @filter
