Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Views
ar: الرؤى

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
