Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Views
es: Vistas

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Status message
es: Mensaje de estado

en: Sort field
es: Campo de ordenación

en: The operator is invalid on filter: @filter.
es: El operador no es válido en el filtro: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
es: El valor @value no es un arreglo para @operator en el filtro: @filter

en: Display field
es: Mostrar campo
