Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Views
et: Vaated

en: Error message
et: Veateade

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade

en: The operator is invalid on filter: @filter.
et: Ebakorrektne operaator filtrile: @filter.
