Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Sort field
fi: Lajittelukenttä

en: The operator is invalid on filter: @filter.
fi: Operaattori on epäkelpo suodattimelle: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
fi: Arvo @value ei ole array operaattorille @operator suodattimessa: @filter
