Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Views
gl: Vistas

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: The operator is invalid on filter: @filter.
gl: O operador non é válido no filtro: @filter.
