Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
