Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: The operator is invalid on filter: @filter.
pt: A operação é inválida no filtro: @filter

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
pt: O valor @value não é uma matriz para @operator no filtro: @filter
