Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Views
ru: Представление

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Status message
ru: Статус

en: Sort field
ru: Поле сортировки

en: The operator is invalid on filter: @filter.
ru: Оператор в фильтре @filter неверен.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
ru: Значение @value не является массивом для оператора @operator в фильтре: @filter
