Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Sort field
ca: Camp d'ordenació

en: The operator is invalid on filter: @filter.
ca: Aquest operador no és vàlid pel filtre: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
ca: El valor @value no és una matriu per a @operator al filtre: @filter
