Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Entity type
da: Entity-type

en: Warning message
da: Advarsel

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Sort field
da: Sorteringsfelt

en: The operator is invalid on filter: @filter.
da: Operatoren er ugyldig på filter: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
da: Værdien @value er ikke et array til @operator på filter: @filter

en: Display field
da: Vis felt
