Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Views
eu: Bistak

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
