Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
