Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Views
id: View

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Status message
id: Pesan status

en: The operator is invalid on filter: @filter.
id: Operator tidak cocok pada filter: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
id: nilai dari @value bukan merupakan array untuk @operator dalam filter: @filter
