Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Views
oc: Vistas

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: The operator is invalid on filter: @filter.
oc: L'operator es invalid sul filtre : @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
oc: La valor @value es pas un tablèu per @operator sul filtre : @filter
