Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Views
pl: Widoki

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat

en: Sort field
pl: Posortuj pole

en: The operator is invalid on filter: @filter.
pl: Niewłaściwy operator w filtrze: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
pl: Wartość @value nie jest macierzą dla @operator na filtrze: @filter.
