Views Selective Filters (2.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
