Views Send (2.0.0) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: select
hr: odaberite

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Priority
hr: Prioritet

en: Message
hr: Poruka

en: none
hr: ništa

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Attachment
hr: Prilog

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Send e-mail
hr: Pošalji e-poštu

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Attachments
hr: Privitci

en: Replacement value
hr: Zamjenska vrijednost

en: E-mail subject
hr: Naslov e-mail poruke

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Replacements
hr: Zamjene

en: Enter the sender's e-mail address.
hr: Upišite e-mail adresu pošiljatelja

en: E-mails are spooled. How long must messages be retained in the spool after successfull sending.
hr: E-mail poruke su na čekanju. Koliko će e-mail poruke biti na čekanju prije slanja.

en: Message sent to %mail.
hr: Poruke poslane na %mail.

en: Recipient's e-mail
hr: E-mail primatelja

en: Additional e-mail options
hr: Dodatne e-mail opcije
