Views Send (2.0.0) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: select
sv: välj

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Priority
sv: Prioritet

en: Message
sv: Meddelande

en: none
sv: ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Attachment
sv: Bilaga

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Send e-mail
sv: Skicka e-post

en: Sender
sv: Avsändare

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Cron throttle
sv: Lastbegränsning vid schemalagda aktiviteter

en: Replacement value
sv: Ersättningsvärde

en: E-mail body
sv: Brödtext för e-postmeddelande

en: E-mail subject
sv: Ämne för e-post

en: low
sv: låg

en: high
sv: hög

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: highest
sv: högsta

en: lowest
sv: lägsta

en: Request receipt
sv: Begär kvitto

en: Note that e-mail priority is ignored by a lot of e-mail programs.
sv: Observera att prioritet för e-post ignoreras av många e-postprogram.

en: Row
sv: Rad

en: Immediate
sv: Omedelbar

en: 2 weeks
sv: 2 veckor

en: Mail spool expiration
sv: Förfall av e-postbuffert

en: Sender's name
sv: Avsändarens namn

en: Please select at least one item.
sv: Var vänlig välj åtminstone en post.
