Views Send (2.0.1) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: select
ar: اختر

en: Subject
ar: الموضوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Priority
ar: الأولوية

en: Message
ar: الرسالة

en: none
ar: لا شيء

en: Views
ar: العرض

en: Timestamp
ar: الطابع الزمني

en: Attachment
ar: المرفق

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Recipients
ar: المستلمون

en: Sender
ar: المرسل

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Attachments
ar: المرفقات

en: normal
ar: عادية

en: Token
ar: رمز نصي (توكن)

en: Cron throttle
ar: صمام الدورية

en: E-mail subject
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: low
ar: منخفضة

en: high
ar: عالية

en: highest
ar: أعلى أولوية

en: lowest
ar: أخفض أولوية

en: Request receipt
ar: اطلب إيصال استلام

en: Row
ar: صف

en: E-mail headers (serialized)
ar: ترويسة البريد الإلكتروني (مسلسلة)
