Views Send (2.0.1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Message
lt: Žinutė

en: none
lt: joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: normal
lt: normalus

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: low
lt: žemas

en: high
lt: aukštas

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: highest
lt: aukščiausias

en: lowest
lt: žemiausias

en: Request receipt
lt: Reikalauti perskaitymo patvirtinimo

en: Immediate
lt: Tuoj pat

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
lt: Turėkite omeny, kad prioritetą ignoruoja daugybė el. pašto programų.

en: Mail spool expiration
lt: Pašto ritės galiojimo laikas
