Views Send (2.0.1) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: select
ms: pilih

en: Subject
ms: Subjek

en: Cancel
ms: Batal

en: Message
ms: Mesej

en: none
ms: tiada

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Attachment
ms: Lampiran

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Recipients
ms: Penerima-penerima

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: E-mail address
ms: Alamat e-mel

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Attachments
ms: Lampiran-lampiran

en: Please select at least one item.
ms: Sila pilih sekurang-kurangnya satu item.
