Views Send (8.x-1.0-alpha9) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Next
da: Næste

en: select
da: vælg

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Priority
da: Prioritet

en: Message
da: Meddelelse

en: none
da: ingen

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Attachment
da: Bilag

en: User ID
da: Bruger ID

en: Recipients
da: Modtagere

en: Send e-mail
da: Send besked

en: Sender
da: Afsender

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: 1 day
da: 1 dag

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Attachments
da: Bilag

en: Token
da: Symbol

en: Cron throttle
da: Begræns cron

en: Replacement value
da: Erstatningsværdi

en: E-mail body
da: E-mail tekst

en: E-mail subject
da: E-mail emne

en: low
da: lav

en: high
da: høj

en: 1 week
da: 1 uge

en: highest
da: højeste

en: lowest
da: laveste

en: Request receipt
da: Bed om bekræftelse

en: Note that e-mail priority is ignored by a lot of e-mail programs.
da: Bemærk at prioriteten ignoreres af mange e-mail-klienter.

en: Row
da: Række

en: Immediate
da: Med det samme

en: 2 weeks
da: 2 uger

en: Mail spool expiration
da: Udløb af mailkø

en: Recent log entries
da: Seneste loglinjer
