Views Send (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Message
fil: Mensahe

en: none
fil: wala

en: Send e-mail
fil: Ipadala ang e-liham

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: E-mail address
fil: Tahanan ng e-liham

en: Unlimited
fil: Walang hangganan
